Hierarchia


Hierarchia


U nas Alfy tworzy czwórka potężnego rodzeństwa. Nikt z nich nie jest lepszy ani gorszy, wszyscy są sobie równi. 
Czwórka sądzi iż Bogowie powierzyli im zadanie przewodzenia wilkołaczym stadem.

Alfa
<Najważniejszy członek stada. Przewodzi innymi, ma duże prawa i zazwyczaj jest to najsilniejszy osobnik, szanowany przez resztę.>
Aktualne Alfy:
Victoria, Jeff, Samuel, Alexander 
Przyszłe Alfy:

Młode Alf:


Beta
<Drugi najważniejszy członek stada zaraz po alfie. Często bywają nimi osobniki z doświadczeniem jak i dużą wiedzą. Beta za zadanie ma pomaganie alfom i doradzanie im, oraz przyglądanie się działaniom przywódcy, gdyż pod nieobecność najważniejszych członków, to właśnie beta staje na czele watahy.>
Aktualne Bety:

Przyszłe Bety:

Młode Bet:


Gamma 
<Jest trzeci w randze doświadczenia i wiedzy, które nie zawsze musi posiadać, ale za to zdobywać. Może doradzać betą i pod ich nieobecność to właśnie gamma go zastępuje.>
Aktualne Gammy:

Przyszłe Gammy:

 Młode Gamm: 


Delta
<Jest nieco mniej ważniejszy niż trzy pierwsze hierarchie, ale ma prawo do zostania jednym z przywódców np.: na polowaniach. Jest wybierany przez alfę i zazwyczaj może stawiać się na wysokim miejscu mogąc doradzać gammą. Jest szanowany przez stado, które ma obowiązek cenić jego zdanie.>
Aktualne Delty:

Przyszłe Delty:

Młode Delt:


Eclipse
<Wybierany przez alfę do utrzymywania porządku w stadzie. Jest jakby głównym strażnikiem, który trzyma się swojego zadania. Szanowany przez watahę, może liczyć na odstąpienie wielu rzeczy dla niego.>
Aktualne Eclipse:

Młode Eclips:


Zwykły Członek
<Zwykły członek jest zwykłym członkiem. Te wilkołaki zajmują się zazwyczaj tylko zadaniami przydzielonymi z poszczególnych grup. Mogą zdobyć szacunek alfy i jeżeli się uda, liczyć w przyszłości na wyższą hierarchie.>
Zwykli Członkowie:

Młode Zwykłych Członków:


Omega
<Jest kozłem ofiarnym, którego może wybierać sobie wataha. To najgorsza hierarchia, do której ciężko przywyknąć. Inni członkowie często nabijają się z omieg i są przez nich ponożani. Omegą może zostać każdy, kogo wybierze alfa, jednak ciężko później na nowo stać się zwykłym członkiem, a o wyższej hierarchii zazwyczaj można tylko pomarzyć. Omegi nie mogą się rozmnażać, a za partnera mogą mieć tylko inną omegę, lub zwykłego członka.>
Omegi:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz