Pary
Będą tutaj zapisywane wszystkie pary stada.
Jak masz zdobyć partnera/kę? Przy każdym wilkołaku napisany jest właściciel. Napisz do właściciela postaci na howrse czy też e-mailu i zapytaj czy wasze postacie mogą być razem. Przed tym napiszcie ze sobą kilka do kilkunastu opowiadań by wasze postacie się poznały.
Kiedy uzyskasz już zgodę, napiszecie opowiadanie jak staliście się parą. (Możecie kilka) i poinformujecie mnie o tym. Ja wtedy zapiszę wasze wilkołaki właśnie tutaj.
Wpisana jest też tutaj data od kiedy para jest razem, dlatego proszę napisać też do mnie od kiedy postacie są parą.
~
Ciąża
Jeśli twoja postać zajdzie w ciążę, jej imię będzie widoczne tutaj, tak samo jak informacja kto będzie ojcem i kiedy poród. Aby zajść w ciąże, trzeba mieć partnera. Ciąża trwa siedem dni, ósmego rodzą się potomkowie. Może się urodzić najwięcej dwójka maluchów. W ciąże wilczyca może zajść po siedmiu dniach partnerstwa. W czasie ciąży trzeba mi wysłać formularze z opisami dzieci. Formularze dla maluchów znajdziesz w zakładce Formularze.
~
Potomstwo
Urodziło wam się potomstwo?
Tutaj zobaczysz swoje i potomstwo innych! Wilkołak staje się dorosły w ciągu 21 dni. Trzeba potem wysłać mi nowy formularz dla dorosłego już potomstwa. Imiona wilkołaka znikną wtedy stąd i znajdą się w zakładce dla normalnych członków stada. Pamiętajcie, że jeden wilkołak może mieć tylko jednego właściciela, a właściciel wiele wilkołaków i że imiona w stadzie są jednorazowe!
Po urodzeniu się maluchów, ich rodzice uzgadniają pomiędzy sobą kto będzie właścicielem którego.



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz